ZES elektrikli araç şarj istasyonları 81 ilde

TAKİP EDİN

179BeğenenlerBeğen
868TakipçilerTakip Et
160TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
Yaptığı son yatırımlarla birlikte elektrikli araç şarj istasyonu ağını 81 ile yayan ZES, 420’den fazla lokasyonda ve 710’dan fazla araca aynı anda hizmet verebiliyor

Zorlu Enerji’nin iştiraki Zorlu Energy Solutions (ZES), gerçekleştirdiği son yatırımlarla elektrikli araç şarj istasyonu ağını 81 ile yaydı. ZES böylece 420’den fazla lokasyonda ve 710’dan fazla araca aynı anda hizmet vermeye başladı. Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak, Yerli elektrikli otomobilin tanıtımıyla birlikte elektrikli araçlara ilgi artarken biz de şarj istasyonu konusundaki gerekli yatırımları yaparak ülkemizin dört bir yanındaki elektrikli otomobil sahiplerine kesintisiz sürüş keyfi sağlıyoruz. Altyapı çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık, artık elektrikli otomobilleri ülkemizde daha yoğun bir şekilde görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.’’ dedi.

ZES soket sayısını da artırıyor

 Hayata geçirdiği elektrikli araç şarj istasyonlarıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Muğla ve Balıkesir gibi ağırlıklı büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerini birbirine bağlayan ZES, lokasyon, istasyon ve soket sayısını da artırıyor. Farklı rotaların oluşturulabilmesi ve elektrikli araç sahiplerinin şarj istasyonlarına ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla çalışmalarına devam eden ZES, elektrikli araç sahiplerinin evlerine veya iş yerlerine özel ya da paylaşımlı olarak şarj istasyonu kurulumu da gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here