Yerli görüntülü konuşma platformu SeeMeet tanıtıldı

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
868TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
Bahçeşehir Koleji, Türkiye’nin eğitim entegrasyonlu yerli görüntülü konuşma platformu SeeMeet’i eğitim ve bilişim dünyasının beğenisine sundu

Bahçeşehir Koleji, 17 Ağustos’ta anaokullarında yüz yüze eğitime başladı. Açıklanan MEB kararları doğrultusunda Bahçeşehir Kolejinin ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri de 17 Ağustos’ta online olarak eğitime başladı. Kolej bu kapsamda yerli görüntülü konuşma platformu SeeMeet’i de eğitim ve bilişim dünyasıyla buluşturdu.

SeeMeet’e adını 7. sınıf öğrencisi Elif Naz Öztürk verdi

SeeMeet’in tanıtım toplantısından konuşan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, şunları söyledi: “…İstanbul ve Ankara’daki Teknopark’larda çalışan yazılımcı ve mühendis kadromuz var. Özellikle pandemi sürecinde bu arkadaşlarımız canla başla çalışarak uzaktan eğitim sürecimizin sorunsuz geçmesi için çalıştı. Şimdi bu ekiple birlikte, eğitim entegrasyonu olan ilk yerli görüntülü konuşma uygulamamız SeeMeet’i ortaya çıkardık. İsmini 7. sınıf öğrencilerimizden Elif Naz Öztürk’ün koyduğu ve bizim de hemen benimsediğimiz SeeMeet’i Nisan ayından bu yana kullanıyoruz.” Bahçeşehir Koleji Eğitim ve Eğitim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Özge Aslan ise SeeMeet ile 360 derece uzaktan eğitim yakından takip planlarını hayata geçirdiklerini ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here