Vodafone Red Academy Podcast yayında

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Kanalda teknoloji, agile çalışma yöntemi ve sosyal beceriler gibi konularda en güncel bilgi ve trendlerin paylaşılacak  

Vodafone, ekosistemiyle iletişim kurmak için kullandığı dijital kanallara podcast yayınlarını da ekledi. Yeni Vodafone Red Academy Podcast kanalıyla kurumsal akademi dünyasında bir ilke imza atan Vodafone, Türkiye’nin en geniş podcast ağı Podfresh üzerinden gerçekleştireceği yayınlarla, profesyonel iş dünyasına teknoloji, Agile çalışma yöntemi ve sosyal beceriler gibi konularda en güncel bilgi ve trendleri aktarmayı hedefliyor. Vodafone Red Academy eğitmenlerinin yanı sıra konusunda uzman kişi ve danışmanların da konuk edileceği Vodafone Red Academy Podcast yayınları 2030 dakikalık kısa sohbetlerden oluşuyor.

Kurumsal ve kişisel gelişim alanında bir kamusal değer yaratmayı hedefliyor

Son dönemde karşılıklı kahve sohbetlerinin yerini en çok dolduran araçlardan birinin podcast’ler olduğuna dikkat çeken Vodafone Türkiye Yetenek Stratejisi ve Gelişimi Direktörü Sevil Kayaş Yılmaz, şunları söyledi: “Sabah yürüyüşlerinde, koşu bandında, mutfakta veya dinlenme aralarında bağlantıda, güncel ve canlı kalmak için kendimizi geliştirecek, samimi, ilgi alanlarımıza uygun içerik ve seslere kulak veriyoruz. Gelişim, bilgiye erişim, deneyimden faydalanma ve sinerjinin önem kazandığı bir dönemde, podcast yayınları yeni, dinamik ve popüler bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Vodafone olarak, kurumsal akademi dünyasında bir ilk olan Vodafone Red Academy Podcast kanalımızla, kurumsal ve kişisel gelişim alanında bir kamusal değer yaratmayı hedefliyoruz. Kurum olarak bildiklerimizi, denediklerimizi ve başardıklarımızı sadece eğitimlerimize katılanlarla değil tüm profesyonellerle paylaşmak, onlara gelecekten haber vermek istiyoruz. Podcast yayınlarımızla, Red Academy’nin sunduğu reçeteleri ulaşılabilir ve açık bir platformda ekosistemimize ulaştıracağız.”

Apple, Spotify ve Google Podcast’te

Vodafone Red Academy Podcast kanalında dinleyicilere teknolojinin mevcut ve gelecekteki konumu, tüm boyutlarıyla Agile çalışma yöntemi, duygusal zekâ temelli beceriler, iletişim, liderlik, psikolojik dayanıklılık, mindfulness ve kurumsal wellbeing gibi pek çok konuda bilgi verilecek. Vodafone Red Academy’nin podcast yayınları Apple, Spotify, Google Podcast ve diğer tüm podcast platformları üzerinden dinlenebilecek.

Görsel: Sevil Kayaş Yılmaz, Vodafone Türkiye Yetenek Stratejisi ve Gelişimi Direktörü 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz