Türkiye’nin ilk online “Blockchain Hızlandırma Programı”na başvurular başladı

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

 Program, blockchain kullanarak enerjiden finansa, insan kaynaklarından güvenli bilgi transferine farklı sektörlerde etki yaratabilecek girişim ve çözümleri bekliyor

İstanbul Blockchain Okulu Projesi kapsamında düzenlenen Türkiye’nin ilk online “Blockchain Hızlandırma Programı” başvuruları başladı. Geleceğin dönüştürücü teknolojilerinden olan blockchain alanında çözüm geliştirip, geleceği şimdiden yakalayan takımları desteklemeyi hedefleyen hızlandırıcı programa başvurular 27 Temmuz’a kadar devam edecek.

Program kimlere yönelik?

Blockchain Hızlandırma Programı’na, henüz çözüm önerisi ya da prototipi olmayan ancak blockchain alanında yetkin bir ekibe sahip takımlar ile blockchain teknolojisini kullanarak prototip ya da MVP’sini tamamlamış tüm girişimciler başvurabilir. Başvurular https://blockchainokulu.net/hizlandirmaprogrami adresinden gerçekleştirilebilir.

Programa yapılan doğrudan başvurular ve Sprint etkinlikleri arasından seçilen takımlarla 8 hafta sürecek bir hızlandırma programı ile 6 hafta boyunca ihtiyaçlara yönelik online yatay ve dikey mentorluk seansları gerçekleştirilecek. Ayrıca, Pazar Doğrulama ve Pazar Büyüklüğü Hesaplama, Go-to-Market Strategy, Sektör ve Rakip Analizi, Teknoloji Doğrulama, Teknoloji Özeti Hazırlama, Yatırımcı Sunum Eğitimi, Sunum Teknikleri ve Taktikleri ile Finansal Planlama ve Projeksiyon başlıklarında online eğitimler verilecek.

Program sonunda blockchain çözümleri üreten hızlandırma takımları, yatırımcılar ve farklı kurumların katıldığı “Demo Günü” etkinliği düzenlenecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz