Türk Hava Yolları dijital alışverişte Amadeus çözümlerini kullanacak

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Bu BT anlaşması yakın zamandaki filo genişlemesiyle birleştiğinde THY’yi uluslararası büyümede bir sonraki aşamaya taşıyacak

Türk Hava Yolları, filosunun yakın zamanda genişlemesinin ardından yeni teknolojiyle vizyonunu güçlendirdi ve Amadeus ile tüm platformlarda ve cihazlarda yolculara kişiselleştirilmiş teklifler sunmasına yardımcı olacak bir BT anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin ulusal havayolunun amacı Amadeus Offer Suite’in sunduğu bir dizi yeni alışveriş çözümüyle müşteri erişimini genişletmek. Bu esnek ve modüler çözümler, havayolunun yeni pazar kanallarıyla bağlantı kurmasına ve geleceğe yönelik bir perakende stratejisi geliştirmesine olanak tanıyacak.

Özelliği kullanan ilk havayolu

Türk Hava Yolları, yolculara en ilgili ve rezerve edilebilir ücretleri sunmasına yardımcı olacak bir çözüm olan Massive Search’ü kullanan ilk havayolu olacak. Son yirmi yılda 10: 1’den 1000: 1’e yükselen görüntüleme-rezervasyon oranları karşısında, dijital altyapının sonuçları hızlı şekilde vermesi gerektiğinden, Massive Search’ün kabiliyetleri tüm seyahat endüstrisi için giderek daha önem kazanıyor.

Yolcular, Türk Hava Yolları’nın kendi kanallarında ister bir meta arama, online seyahat acentesi veya bir online reklam yoluyla uçuş arıyor olsun, Amadeus’un teknolojisi, yolcuların tutarlı, kesin ve hızlı yanıt almasını sağlayacak.

Bu BT anlaşması, geçen yılki Amadeus ile yenilenen dağıtım anlaşmasının ardından gerçekleşti. Amadeus’un seyahat satıcılarına sunduğu küresel dağıtım sistemi ağı, havayolunun genişleme planlarını desteklemeye, erişimini verimli bir şekilde genişletmeye ve tekliflerini tutarlı bir şekilde tüm yolculara sunmasını desteklemeye devam ediyor.

Amadeus Flex Pricer çözümünü zaten kullanmakta olan Türk Hava Yolları bu yeni anlaşma ile birlikte Amadeus Offer Suite’teki tüm alışveriş portföyü için imza atmış oldu:

– Flex Pricer Premium

– Massive Search

– Instant Search

– Fare Quote Mini Rules

– ATC Reissue, Shopper ve Refund

Paket, Türk Hava Yolları’nı, NDC aracılığıyla içeriği havayolunun mevcut altyapısına entegre edebilecek şekilde donatacak ve yakın gelecekte havayolunun NDC içeriğini dağıtmasına olanak verecek.

2023’te hedef 120 milyon

Anlaşma, şu anda 360 uçakla faaliyet gösteren ve 126 ülkede 320’den fazla yani dünyanın en çok noktasına uçan Türkiye’nin ulusal bayraklı havayolu şirketinin operasyonlarını genişletmeye devam ettiği bir zamanda gerçekleşti. 2017’den 2019’a kadar yolcu sayısını 69 milyondan 75 milyona çıkaran havayolu, 2023 yılına kadar 120 milyona ulaşmayı hedefliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz