Tarım sektörünün sesi Çiftçi TV, Vodafone TV’de seyircilerle buluşuyor

0
84

Çiftçi TV; eğitim programları, köy yaşamına dokunan aktüel programları ve tematik haberleriyle üretim kalitesinin ve sektörün rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefliyor

Altı yıldır yayın yapan ve  tarım, hayvancılık ve gıda konularında kaliteli içerikleriyle dikkat çeken Çiftçi TV, Vodafone TV’de seyircilerle buluşuyor. Çiftçi TV, sektörün deneyimli isimlerinin hazırladığı eğitim programları, köy yaşamına dokunan aktüel programlar ve tematik habercilikle özellikle kazancını tarım ve hayvancılığa bağlamış 25 milyonluk hedef kitle ile kendini toprağa bağlı hisseden her kesime ulaşıyor.

Vodafone TV ise, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 80’i aşkın TV kanalını ve çoğunluğu dizi, film, belgesel ve çizgi filmden oluşan 4 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefon, tablet, internet ve Smart TV üzerinden izleme imkânı sunuyor. Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 2,5 milyon kez indirildi.

Ender Özgün: Dijital tarım dönüşümünü yaygınlaştırmak istiyoruz

Sürdürülebilir tarım ve gıdayı desteklediklerini belirten Vodafone Türkiye Kurumsal Satış Direktörü Ender Özgün, dijital tarım dönüşümünü yaygınlaştırmak için bir ekosistem oluşturmak istediklerini vurguladı. Bu kapsamda, tarımın dijitalleşmesini destekleyen tarafları bir araya getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Tarık Çanak: Verimliliği artıran, tasarruf ettiren dijital uygulamaları destekliyoruz

Türkiye’de çiftçilerin modern tarım yöntemlerini benimsemesine, üretim kalitesi ve kapasitesi ile küresel rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirten Çiftçi TV Medya Başkanı Tarık Çanak da şu değerlendirmeyi yaptı: “Vodafone Business’ın Dijital Tarım çözümlerinde vurgulandığı gibi; sadece gerekli zamanlarda sulama yaparak fazla su ve elektrik kullanımının önlenmesi, kaynakların verimli kullanılması ve maliyetlerin düşürülmesi, uygun ilaçlama ile çevre sağlığına katkı sağlanması çok değerli.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here