Selfie müzesi Türkiye’de açılıyor

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Trump Alışveriş Merkezi dünyanın en çok ilgi gören eğlence müzesi Museum of Selfies’i Türkiye’ye taşıyor. Proje 2021 yılı başında ziyaretçileriyle buluşacak

Selfie müzesi Museum of Selfies, Hollywood ve Las Vegas’tan sonra İstanbul’da Trump Alışveriş Merkezi’nde açılıyor. Trump Alışveriş Merkezi’nin şu anda çalışmaları yapılan, 2021 yılı başında ziyaretçileriyle buluşacak ve özel bir tasarıma sahip olacak eğlence katında en son teknolojik donanımlara sahip yeni nesil oyuncaklar, sosyalleşme alanları, bowling salonları gibi alternatiflerin yanı sıra interaktif eğlence müzesi Museum of Selfies de yer alacak.

Selfie’nin kökeni 40 bin yıl öncesine dayanıyor

Kökleri 40 bin yıl öncesine dayanan selfie’nin tarihini ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak olan Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında ilgi görecek selfie’ler çekecek. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakacak, altın banyosunda keyif yapacak, emoji havuzunda yüzecek, Game of Thrones tahtında oturacak ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektirecek.

Museum of Selfies’i yılda 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz