SAP’den herkesin erişimine açık “Dijital Eğitim Platformu”

TAKİP EDİN

177BeğenenlerBeğen
901TakipçilerTakip Et
159TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

SAP, yeni başlattığı inisiyatif ile eğitim içeriklerini herkesin kullanımına açtı

SAP, koronavirüs salgını nedeniyle içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde eğitimlerine devam etmek isteyenler için dijital bir eğitim hamlesi başlattı. SAP’nin yenilikçi ve interaktif eğitim içeriklerinden öğrenciler, profesyoneller ve ilgilenen herkes yararlanabilecek.

SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan yaptığı açıklamada, “Kovid-19 salgını ülkemiz dâhil olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına aldı. Bu dönemde eğitimde gerileme yaşanmadığından emin olmak istiyoruz. Öğrenciler ve alanlarında uzman kişiler, eğitimlerine online olarak devam etmek için güvenli ve iyi işleyen bir öğrenme platformuna ihtiyaç duyuyor. SAP olarak, bu inisiyatifimiz ile inovasyonu ve etkileşimi kolaylaştıracak kapsamlı dijital eğitim içeriklerimize erişimi genişleterek gelecek kuşağın profesyonellerini ve kullanıcılarını destekleme taahhüdümüzü ileriye taşıyoruz.” dedi.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP’nin kapsamlı eğitim ve yetkinlik kazandırma  programının bir parçası olan bu dinamik inisiyatif, üç önemli bölümden oluşuyor: Kitlesel çevrimiçi açık kurslar (MOOCs), üniversiteler için öğrenme yolculuğu ve SAP Genç Düşünürler Programı (SAP Young Thinkers Program). Sunulan tüm bu eğitimlere https://open.sap.com/ adresi üzerinden ulaşılabiliyor. Kayıt olmak için 16 yaşından büyük olmak gerekiyor ancak her yaştan kişiye uygun kurslar bulmak mümkün. SAP, kurs içeriklerini sürekli olarak geliştirmek ve ihtiyaçlara uyarlamak amacıyla katılımcıların geri bildirimlerini değerlendirecek ve bu doğrultuda gerekli düzenlemeleri hayata geçirecek.

 OpenSAP platformu herkesin kullanımına açık!

Ödüllü openSAP platformu, öncü teknolojiler, en son inovasyonlar ve dijital ekonomi hakkında bilgi edinmek isteyen herkese, kitlesel çevrimiçi açık kurslardan (MOOCs) yararlanma olanağı sağlıyor. Dersler arasında robotik süreç otomasyonu, veri bilimi, öğrenen makineler, etik yapay zekâ, Nesnelerin İnterneti (IoT), sürdürülebilirlik, Java programlama ve daha fazlasını bulmak mümkün.

openSAP platformundan ücretsiz olarak ulaşılabilen kitlesel çevrimiçi açık derslerin (MOOCs) tümü online olarak ve oyunlaştırma, sınıf arkadaşlarıyla ve uzmanlarla tartışma forumları gibi başarısı kanıtlanmış sınıf içi öğrenme yöntemleri ile sunuluyor. Eğitimlere herhangi bir kısıtlama olmaksızın, her zaman, her yerden ve tüm cihazlardan erişilebiliyor. Podcast’ler ve mikro öğrenme formatları, kullanıcılara anlaşılır ve özet içerikler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here