NN Hayat ve Emeklilik sağlık teknolojisi start up’larıyla bir araya geliyor

TAKİP EDİN

177BeğenenlerBeğen
901TakipçilerTakip Et
159TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
Sağlık teknolojisine yönelik iş fikirlerinin değerlendirileceği etkinlikte, seçilecek projeler, NN Hayat ve Emeklilik bünyesinde hizmet verme hakkı elde edebilecek

Sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, Hackquarters işbirliği ile sağlık teknolojisi alanında çalışan start up’larla bir araya geliyor. Sağlık ve sigorta sektöründeki girişimleri destekleyen bir ekosisteminin oluşturulması, yeni girişim projelerinin iş modeline entegre edilerek ortaklık fırsatları yaratmak ve müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda “When Healthtech Meets Insurance” adıyla gerçekleştirilen NN Start Up Challenge etkinliği için başvurular, 20 Temmuz’da başladı.

Kazananlar 25 Ağustos’ta belli olacak

NN Start Up Challenge ile girişimciler, kurumsal ortaklık ve potansiyel işbirliği amacıyla, çevrimiçi etkinlikte bir araya gelecek. En beğenilen projeler, NN Hayat ve Emeklilik çatısı altında, sağlık ve sigorta sektörüne güçlü bir giriş yapma hakkına sahip olacak. NN Start Up Challenge etkinliğine, sağlık teknolojileri ve sigorta teknolojileri alanında faaliyet gösteren girişimciler ile katılabilecek. Yarışmaya başvurular online olarak www.nnstartupchallenge.com  adresinden yapılabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here