Migros’un espora desteği devam ediyor

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Espor Kulüpler Birliği ve ilk resmî sponsoru olan Migros, iki senelik anlaşmalarını bir sene daha uzatarak gençler için el ele vermeye devam edecek 

Migros ve Espor Kulüpler Birliği yaptıkları 2 yıllık sözleşmeyi yenileyerek bu seneye de taşıma kararı aldı. Anlaşma kapsamında kulüpler bu sene de formalarında ve iletişim çalışmalarında Migros’a yer verecek.

Migros espor için ücretsiz turnuvalar düzenliyor

Migros  Marka İletişimi ve CRM Direktörü Kına Demirel, “Türkiye’de ve dünyada özellikle gençlerin takip ettiği espor alanında ülkemizin önde gelen kuruluşu Espor Kulüpler Birliği ile son 3 senedir iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Espor Kulüpler Birliği’nde yer alan takımların değerli oyuncularının da Migros aracılığıyla sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunabilmek bizim için çok kıymetli. Bunun yanında espor ekosisteminin büyümesine ve gelişmesine çok önem veriyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz sene espor.migros.com.tr adresimiz üzerinden turnuvalar düzenlemeye başladık” dedi.

Sina Afra: Espor sponsorlar ile büyüyor

Espor kulüplerinin ve lisanslı esporcularının hukukî düzeyde korunması ve haklarının savunulması, ülkemizde esporun daha iyi yerlere gelebilmesi ve gelişimi için tüm espor takımlarıyla iş birliğinde bulunduklarını belirten Espor Kulüpler Birliği Başkanı Sina Afra sözlerini şöyle sürdürdü: “Sponsorlarımızın desteği ile esporun geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Migros ile iletişimimizin ne kadar sağlam temeller üzerine konulduğu anlaşmanın devamı ile kanıtlanmış oldu. 3 yıldır verdikleri destek bizim hem onurlandırıyor hem de mutlu ediyor.”

Türkiye’de espor ile doğrudan ilgilenen 4,5 milyon kişi var

 Tüm zamanların en hızlı büyüyen spor dalı olan esporun 2021 yılı sonunda yaklaşık 650 milyon takipçisi olacağı, gelirlerinin ise küresel bazda 1,8 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor. 30 milyonu aşkın oyuncusu bulunan Türkiye, espor ile doğrudan ilgilenen 4,5 milyon kişi, dönemsel olarak ilgi gösteren 13 milyonu aşkın kişi sayısı ile esporun dünya arenasındaki önde gelen ülkelerinden biri olarak görülüyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz