Logo Grup’ta yeni CMO

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
833TakipçilerTakip Et
163TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Logo Grup CEO’su M. Buğra Koyuncu’ya doğrudan bağlı bu role atanan Türk, atamayla Logo Grup Komitesi’ne dahil oldu ayrıca Logo Liderler Platformu üyeliğini de sürdürüyor

Begüm Arş Türk, Logo Grup Pazarlama Başkanı (CMO) olarak atandı. Logo Yazılım Türkiye Pazarlama ve Sadakat Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Begüm Arş Türk, 1 Aralık 2020 itibarıyla oluşturulan Logo Grup Pazarlama Başkanı (CMO) rolüne getirildi. Logo Grup CEO’su M. Buğra Koyuncu’ya doğrudan bağlı bu role atanan Türk, bu atamayla Logo Grup Komitesi’ne dahil oldu ayrıca Logo Liderler Platformu üyeliğini de sürdürüyor. Logo Grup, bütünsel stratejinin oluşturulması ve bütünleşik uzmanlık biriminin kurulması hedefiyle, Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Müşteri Deneyimi faaliyetlerini tek çatı altında birleştirdi.

17 yıllık deneyim sahibi

Yeditepe Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Begüm Arş Türk, aynı üniversitede yüksek lisansını MBA alanında tamamladı. Çalışma hayatına 2003 yılında başlayan Türk, 2004 yılında Zorlu Moskova, Rusya opeasyonlarında Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. , 2007-2015 yılları arasında Turkcell’de Bireysel Satış, Ticari Pazarlama, Perakende Geliştirme ve Ürün Planlanma alanlarında çeşitli alanlarda çalışmasının ardından Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

2016’dan bu yana Logo’da çalışıyor

Logo Yazılım’a 2016 yılında Pazarlama Müdürü olarak katılan Begüm Arş Türk, 2019 yılında Logo Yazılım Türkiye Pazarlama ve Sadakat Yönetimi Direktörü olarak atandı. Logo’da bugüne kadar pazarlama ürün yönetimi süreçlerinin yapılandırılması, çözümlerin pazara çıkış süreçlerinin uçtan uca yönetimi, müşteri odaklı, stratejik pazarlama planlarının oluşturulması ve hayata geçirilmesinin liderliğini üstlendi. Bu görevleriyle birlikte müşteri segmentasyonu yapılanmasının ürün odaklı modelden gelir ve değer odaklı modele dönüştürülmesine, rekabet ve karlılık odaklı fiyatlandırma stratejilerinin uygulanmasına, müşterilerin ve iş ortaklarının sesini dinleyen pazar ve saha araştırmalarının yürütülmesine ve Logo ekosistemi ile bağları kuvvetlendirecek gelişim projelerine liderlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz