Garanti BBVA Partners yeni dönem başvuruları başladı

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen program, yeni girişimcilerini bekliyor

Garanti BBVA, uzun yıllardır yürüttüğü ve stratejik olarak önceliklendirdiği girişimcilik çalışmaları ile etki yaratmaya devam ediyor. 2015 yılında başlayan ve bugüne kadar 60’dan fazla girişimciye destek verilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem başvuruları da 14 Aralık 2020-14 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılabilecek.

Başvurular başladı

 Garanti BBVA Partners bünyesinde işini yeni kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan ve yenilikçi fikirlerini anlatmak ve hayata geçirmek için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilere destek veriliyor.  Bu kapsamda, girişimlerin ihtiyaç duyduğu ofis, mentorluk, eğitim desteğinin sağlandığı Garanti BBVA Partners’ın 2020 yılı ikinci dönem başvuruları 14 Aralık’tan itibaren https://www.garantibbvapartners.com/ adresi üzerinden yapılabilecek.

Üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren şirketlere açık

Programa, asgari uygulanabilir ürün ve hizmete sahip, üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren ve ölçeklenebilir iş modeline sahip tüm girişimler başvuruda bulunabilecek. Başvurular sonrasında jüri seçim sürecinden başarıyla geçen girişimciler, programın sunduğu desteklerden yararlanabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz