Fintech ekosisteminin etkinliği İstanbul Fintech Week 2020 bu yıl online düzenlenecek

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
Finansal hizmetler sektöründeki her kademeden çalışanı, yöneticiyi ve bu sektöre merak duyanları bir araya getirmesi beklenen etkinlikte finansal inovasyona dair konular uzmanlarca irdelenecek

İstanbul Fintech Week 2020 (IFW) bu yıl 12-16 Ekim haftasında Covid-19 salgını dolayısıyla tamamen online olarak düzenleniyor.  2019 yılında Vodafone Park’ta 30 ülkeden 148 uluslararası konuşmacının ve bin 200’ü aşkın kişinin katıldiği etkinliğe bu yıl da ilginin yoğun olması bekleniyor.  Sürekli değişen finansal hizmetler endüstrisinde küresel bir tartışma ve bilgi alışverişi etkinliği olarak kabul edilen ve 5 gün sürecek IFW 2020; Payments Summit (12 Ekim), Blockchain Fest (13 Ekim), Digital Banking Summit (14 Ekim), Insurtech Summit (15 Ekim) ve AI in Finance Summit (16 Ekim) başlıklarında 5 özel zirveye ev sahipliği yapacak.

COVID-19’un getirdiği fırsat ve zorluklar da ele alınacak

IFW 2020 Online ile finansal hizmetler sektöründeki trendlerin kesişme noktası olarak, Covid-19 salgının ortaya koyduğu fırsatlar ve zorluklar ile birlikte sektörün tüm paydaşlarının ilgisini çekecek konular ele alınacak. Finansal hizmetler sektöründeki her kademeden çalışanı, yöneticiyi ve bu sektöre merak duyanları bir araya getirmesi beklenen etkinlikte finansal inovasyona dair her konu uzmanlar ve konunun uzmanları tarafından irdelenecek.

Güçlü sponsor ağı

Fintech derneği FINTR’nın ana ortaklığında düzenlenecek online etkinlikte geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yapı Kredi ve Kuveyt Türk Premium Sponsorlar olarak yerini alırken Esri Türkiye ve Revolvia da etkinliğe Co-sponsor olarak destek veriyor. IFW’nun stratejik ortakları arasında Bahçeşehir Üniversitesi, BlockchainIST Center, ITÜ Arı Teknokent, KOSGEB, European Enterprise Network, KOOP, Boğaziçi Üniversitesi Digital Finance Working Group ve Switzerland Global Enterprise yer alıyor. Organizasyonun uluslararası ortakları arasında ise; MENA Fintech Association, Singapore Fintech Association, Enterprise Singapore, AIFC, Business France, Copenhagen Fintech, Efma ve The LHoFT bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz