discovery+, Vodafone ile Türkiye’ye geliyor

TAKİP EDİN

180BeğenenlerBeğen
808TakipçilerTakip Et
157TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
İki şirket, Avrupa’da 12 ülkede 100 milyondan fazla haneye erişim sağlayan anlaşma ile geleneksel TV portföyüne Discovery’nin yeni dijital platformu discovery+’a erişimi ekledi

Discovery ve Vodafone arasında imzalanan uzun süreli anlaşma sonucu; Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Portekiz, Yunanistan, Çekya, Macaristan, İrlanda ve İzlanda’nın içinde bulunduğu 12 Avrupa ülkesindeki Vodafone aboneleri Discovery’nin içeriklerine erişmeye devam edecek. Bu anlaşma ile Vodafone aboneleri Discovery kanallarının yanı sıra, yeni dijital yayın platformu discovery+’a da erişebilecekler. Aboneler; Discovery’nin kanallarından sınırsız sayıda sevilen içeriğin yanı sıra BBC’nin doğa tarihi belgeselleri ve Eurosport tarafından yayımlanan spor müsabakalarını da discovery+ üzerinden takip edebilecek. Türkiye’de sadece Vodafone mobil hat sahiplerinin discovery+’a erişimi olacak.

Orijinal dizi ve belgeseller sunulacak

discovery+, yaşam tarzı, ilişkiler, ev, emlak, yemek, suç, paranormal olaylar, macera, doğa tarihi, bilim, teknoloji ve çevre gibi Discovery kanallarının yanı sıra sadece discovery+’a özel, çok sayıda yeni, kaliteli orijinal seri ve belgeseli izleyicilerin beğenisine sunacak. Eurosport tarafından yayımlanan tenis Grand Slam’leri ve bisiklet turlarının yanı sıra motor sporları ve kış sporları gibi farklı spor dallarından müsabakaları canlı yayımlayacak. 2021 yazında Tokyo’da düzenlenmesi planlanan Olimpiyat Oyunları’ndaki tüm müsabakalar da discovery+’tan takip edilebilecek.

100 milyondan fazla haneye erişim

Ortaklık neticesinde Discovery, Avrupa’da Vodafone TV ve Mobil aboneliklerin bulunduğu 100 milyondan fazla haneye erişecek. discovery+ tanıtımına özel kampanyalar ülkeden ülkeye değişiklik gösterecek ve her ülkede Discovery ve Vodafone’un sahip olduğu mecralar üzerinden tanıtımı gerçekleştirilecek. discovery+ hizmeti 12 ülkede 2021 ve 2022 senelerinde Vodafone abonelerinin erişimine açılacak. Almanya, İtalya, Romanya, Portekiz, Yunanistan, Çekya, Macaristan, İrlanda ve İzlanda’daki Vodafone TV aboneleri ise, Discovery kanallarına platformları üzerinden erişmeye devam edecek.

discovery+’ın Aralık 2020’de ABD’de tanıtıldığını not edelim. Konuyla ilgili haberimizi şu linkten okuyabilirsiniz.

Görsel: de24.news sitesinden alınmıştır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz