Code.YapıKredi Ideathon: Finansın geleceği ile 48 saatlik maraton başlıyor

TAKİP EDİN

178BeğenenlerBeğen
922TakipçilerTakip Et
159TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
Program, fikirlerini bir adım daha öteye taşımak isteyen girişimcilere yol gösterirken yenilikçi fikirlerin ürünleştirilmesi sürecinde de girişimcilere eşlik ediyor

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, finans dünyasında iz bırakacak fikirlerin üretilmesi ve geliştirilmesi 27-29 Kasım  arasında Atölye işbirliği ile Code.YapıKredi Ideathon: Finansın Geleceği online etkinliğini düzenliyor. Üniversitede okuyan 18-25 yaş arası öğrencilerin bireysel olarak veya 2-5 kişilik takımlar halinde katılabileceği etkinliğe 22 Kasım’a kadar code.yapikredi.com.tr üzerinden başvurulabiliyor.

Başvurular arasından yapılacak ön eleme sonunda, Ideathon’da yer almaya hak kazanan katılımcılar, 48 saat boyunca fikir geliştirecekler.  Etkinlik sonunda birinci olan takım 10 bin TL, ikinci takım 6 bin TL, üçüncülüğe hak kazanan takım ise 4 bin TL değerinde puan kazanacak.  Ideathon kapsamında katılımcılara yaratıcı problem çözme eğitimi, uzman katılımcılar ile seminerler, koçluk ve mentorluk destekleri de verilecek.

Fintech ekosistemini geliştiren program

Yapı Kredi, Code.YapıKredi programı ile finansal teknoloji odaklı ürünlerin, hizmetlerin ve girişimlerin ortaya çıkmasını desteklerken, etkin ve sürekliliği olan bir fintech ekosistemi de yaratmayı amaçlıyor. Program, fikirlerini bir adım daha öteye taşımak isteyen girişimcilere yol gösterirken yenilikçi fikirlerin ürünleştirilmesi sürecinde de girişimcilere eşlik ediyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here