Citrix, kurumsal kimliğini yeniledi

TAKİP EDİN

177BeğenenlerBeğen
901TakipçilerTakip Et
159TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
Şirket, çalışanlarına başarılı olma ve yeni iş modelleri kullanma alanı sağlamak üzere dijital çalışma alanı teknolojisinden yararlanıyor

Citrix geçtiğimiz haftalar içinde çalışan deneyiminin anlamına ilişkin yeni bir düşünce ve bunu destekleyen yeni bir kurumsal kimlik açıkladı. Bu kurumsal kimlik yeni logoyu da içeriyor.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Citrix Strateji Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü Tim Minahan olarak şunları söyledi: “İş artık bir yer olmaktan çıktı.  İş, mutfaklarda ve bodrum katlarında, parklarda ve kaldırımlarda, ölçeklenmiş, sosyal mesafeli arka ofislerde gerçekleşiyor. Nerede çalıştıklarına bakmaksızın bütün çalışanların tutarlı bir deneyim sağlayan bir çalışma alanına ihtiyacı var. Çalışanların düşünebilmesi, yaratabilmesi ve keşfedebilmesi, ayrıca, istedikleri şekilde çalışabilmesi  için, bu deneyimin sayısız uygulama ve işbirliği kanalından gelen dikkat dağıtıcı uyarıcıları ve kesintileri en aza indirmesi gerekiyor.”

Citrix Workspace örneği

Citrix çözümleri, bireysel ilerlemenin önünü tıkayan dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak ve bir çalışanın bütün potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla tasarlanıyor. Örneğin, Citrix Workspace. Bu güvenli, akıllı ve yüksek performanslı dijital çalışma alanı çözümü, bir yandan gizliliği ve güvenliği sağlarken, diğer yandan da üretkenliği yukarılara çıkarmak ve bağlılığı ve inovasyonu güçlendiren kişisel bir başarı duygusu uyandırmak amacıyla günlük görevleri düzenliyor, yönlendiriyor ve otomatikleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here